Monday, February 4, 2019

Tõstamaa labakindad, teine paar.

Igal kudujal leidub poolikuid töid. Võin nii väita, või siiski mitte? Mine tea. Minul igatahes on lõpetamata kudumeid küll. Hiljaaegu  keldrist moosi tuues sadas mulle kaela karp, milles mitu head lõpetamata kudumisprojekti.  Ühed neid just need Tõstamaa labakindad. Otsisin oma blogist ja avastasin, et esimesed kudusin ma  aastal 2016, blogis kirjutasin neist toona septembrikuus. Olin lubanud ühe projekti jaoks kududa mõned paarid kindaid ja Tõstamaa narmastega naistekindad said tehtud. Toonases blogipostituses väitsin, et said valmis ka teine paar, seda eksituse tõttu mustrikorras.  Noh, igatahes oli mul keldris just see teine kindapaar, millel polnud pöidlaid ega midagi. Nii et  nüüd  siis  ...
Esimene paar rändas siis tulevast ostjat oodates Tartusse ja teine jäigi lõpetamata.

Miks mitte need pöidlad külge kududa ... kudusingi.
Et möödas on paar aastakest, siis paraku ei leidnud ma enam sama tooni tumesinist ja pöidlakesed said hoopis teist tooni. Pole hullu, need jäävad oma peresse.

Siin üks pilt kinnaste alustamisest, leidsin oma feissbukist.


Mu meelest on need tohutult kaunid kindad.  Pealnäha tavalised, kuid vaadake neid narmaid, nende kudumine on paras oskuste proovilepanek.


Hea tunne, et pöidlad külge sain. Pisut kriibib silma, et teist värvi, kuid ei hullu.
No comments:

Post a Comment