Sunday, August 23, 2015

Kootud pulmakleit, ehk et Arktikas on villane kleit parim valik

Diana ja Eskil abiellusid kevadel, Longyearbyenis . Diana usaldas mulle oma pulmakleidi kudumise. Tänan südamest! See oli tema poolt julge otsus, sest proove teha me ei saanud (mina siin Tallinnas ja tema Teravmägedes),  mõõtudegi võtmine pruudi rõõmsa ootuse tõttu polnud eriti mõttekas. Nii et suuresti usaldasin oma vaistu. Kleidist tegin möödunud suvel ka ise oma jaoks mõned fotod, üks neist siin. Meenutuseks mulle endale, et kleidil on 6468 nuppu!

Kaunis ja särav paar!Kui vaadata allolevat fotot, saate aru, et pikemad varrukad tihedas nupulises lehekirjas kleidl oli Dianal ainuõige otsus, seda enam, et ta soovib kleiti kleiti ka edaspidi kanda. Teravmägedas on ka suvel külm, keskmine temperatuur on ca 5 kraadi, talvel aga -12 kraadi.

Kontsakingades  Arktikas väljas juba ei ole, pulmapäeval oli väljas üle 10 miinuskraadi ja puhul tugev tuul ja sel fotol on Dianal jalas armsad ja soojad mukluk'id.Imeline, nii palju armastust ja soojust õhkub sellest fotost.
Diana loal avaldan tema pulmafotod ja palun  neid mitte kasutada, aitäh.


15 comments:

 1. Imeilus! Ja see muster on kuidagi nii kümnesse!

  ReplyDelete
 2. Replies
  1. Jah, just see lumine maa ja valgus ja meie nupuline pits seal. Tundub nii kohane:) ja no imeilusad inimesed muidugi ka!

   Delete
 3. Heli, see on võrratu pulmakleit! Sa oled ikka imeline kuduja!

  ReplyDelete
 4. Väga ilus kleit. Nupuline, aga samas lihtne. Mulle väga meeldib, et üleval on vaid parempidine pind. See lisab kuidagi... suursugusust.
  Ilus pruutpaar!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, Diana soov oli saada lihtne sirgelõikeline kleit, kolmveeradpikkuses varrukatega. Pruut sai siis vastavalt soovile kaunistada kleiti oma valikul piduliku vööga. Ma ise ka väga rahul! Aitäh!

   Delete
 5. Imekaunis kleit ja sobib pruudile ning ümbrusse kui valatult! Müts maha su oskuste ja osavuse ees!

  ReplyDelete
 6. Ülimalt kaunis kleit ja kui kenasti pruudile sobib!!! Oled vapustava tööga hakkama saanud, imetlen väga!

  ReplyDelete