Monday, June 17, 2013

Sinine jänku

Roosa jänku sai sõbrakese.
Eksperdi, st Elisabeti sõnul hästi nunnu.  Abikaasa vaatas ka, ütles, et jaa,  täitsa vahva poiss.
Kui Elisabet sai sel aastal sünnipäevaks imearmsa Lilleliisi juhendi järgi heegeldatud Sofia-nuku, siis imetlesin seda ja mõtlesin, et ei iial oska ma nii armsaid mänguasju välja mõelda.  Tõesti, ahvikesed tegin juhendi järele ja niisuguste lontis kõrvadega jänkusid on näha Laura Sillari blogis.
Hakkame lähiajal tagasi koju kolima ja nii hea on selliseid väiksed mänguasju teha, vahelduseseks mõtetele, et kuidas küll Elisabetil koolis hakkab minema ja kas ma leian tööd.

Sinine jänkupoiss on samuti villasest lõngast nagu ta väike sõbratar.  Kuidagi oskasin oma nr 3 heelgenõela ära kaotada ja seekord kasutasin pool numbrit peenemat heegelkonksu. 
 

8 comments:

 1. Jänkud on väga nunnud :) Mänguasjade kudumine on nagu nakkus, hea nakkus :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on nii! Ja kui hea, juba kolm üksikut lõngakera on saanud ometi näppude vahelt läbi ja millekski tehtud:)

   Delete
 2. Sa oled avanud Pehmotehase :D Aga jube armsad on need pehmikud sul küll. Roosa Jänes on minu lemmik :D Tal on selline natuke süüdimatu blondiini (ärgu nüüd valgejuukselised solvugu, eksole!!!) nägu peas...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pehmotehas:)
   Roosakest vaatsin nüüd ja ongi Sul täitsa õigus!
   Aga no tõesti, nende tegemine hoiab mõtted lahedamad.

   Delete
 3. Meil sajab siin vihma, aga tundub et teil on hoopis toredam sadu- nunnud väikesed kaisuloomad!
  Päikest!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja kui meil oli ikkagi algul mõte, et vaat kui tore, Elisabet saab need sõpradele siin lahkumiskingitusteks jätta, siis nüüd pole sellest juttugi. Nutab taga seda ühte ahvikest, kelle ära andsime ja hoiab kümne küünega neljast allesjäänust loomakesest kinni:) Nii et see sadu niipea ei lõpe, pean ikka veel tegema, et talle ometi jaguks ja ehk siis veel mõned sõpradelegi.

   Delete
 4. Väikesed ilu-rõõm-tööd! (Ehkki selline sõna poleks enne olnud nii nüüd on ;p) Sinine jänku on kena sõber. Armsad asjad on kindlasti tähtis maja kolimise ajal... Lapsele muutus on raske aga nad on ka tublid ja vahvad.

  ReplyDelete
 5. Fischli und Weiss ainult et ohutumad lapsepõlve variandis :)

  ReplyDelete