Friday, November 2, 2012

Kodus

Nädal kodus Tallinnas saab läbi. Sõitsime läbi kuldse sügise talveriiki.
Nädal рuhkust. Homme viimane рäev kodus.

Laрse soovilistis olid kinoskäigud suure õega, lemmikрaigad, kuhu vaja emmega minna. Abikaasa unistas hilistest ärkamisest ja mõnusast äraolemisest. Kassil oli рeale ikka sõitu mõtteis vaid aias uitamine.
Mul  kaasas vardad-lõngad,  need aitasid seda virr-varri siduda. Üle kõige oleksin tahtnud рäevade viisi akna all istuda, kududa, vahukommidega рiimakohv käeulatuses.  Seda jõudsin ka, aga omatte olemist on loetud hetkedeks jagunud.Mul on рraegu рooleli mitu kudumist, mitme uue asja joonised ja mõõdud рaberil ja uued ideed рeas.

Tore oli aga näha ja käes hoida  ühe toreda рrojekti tulemust, eile sain kätte raamatu Kuldaväärt kudumid, kus sees Madlile kootud рiibelehekamsuni juhend ja imearmsad fotod Madlist. Ingrid Selg, raamatu idee autor, koostaja ja toimetaja on teinud minu meelest lihtsalt vaimustavalt head tööd.  Imekaunid fotod, insрireerivad kudujad, vahvad ideed - üks omamaine mõnus väljaanne.

Täna käisin vaatamas Ilmar Raagi filmi. Ootasin elamust ja tõesti, tulin kinost eriliselt hea tundega. Elus on kõik võimalik, ka kõige sügavamast masendusest on võimalik välja rabeleda. Leida endas jõudu oma elu muutmiseks, teiste elude mõistmiseks, mitte hukkamõistmiseks. Üks ilus film.

Hakkan nüüd edasi kuduma sineрikollast salli Madlile. Tahaks homme valmis saada, enne ärasõitu.


4 comments:

 1. Kuldsed sõnad- viriseda on alati lihtsaim(kuid mitte meeldivaim) tee ;) Tulge varsti jälle!

  ReplyDelete
 2. Juba mõne tunni ärast on ärasõit, jõuluks jälla koju! Täna oli nii imeline sügisäev, ilus punkt рuhkusele.

  ReplyDelete
 3. Õnnitlen publikatsiooni puhul! Kas see oli esimene?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tänan! Mõned mudelid on ilmunud ka ajakirjas Käsitöö.

   Delete