Saturday, July 21, 2012

Pitsiline T-särk Atlanta

Kudusin Elisabetile T-särgi, lõngad ikka samad, mis viimasel ajal siin näha olnud, Capri ja Brilliant. Tegumood võimalikult lihtne, et oleks mugav ja suviselt lahe.
Selle kudumi nimeks sai Atlanta, sest just Atlantas  veetis Elisabet viimase suure suvesikluse öö. Üks ootamatu lisapäev puhkusele juurde, mida parimat veel tahta:), vahel on päris tore ülemere lennukist maha jääda, kui vahelendu pidi tormi pärast paar tundi ootama.


Värvid  suviselt sumedad, ülemine triip toob värske päevituse kaunilt esile. Minu kudumiga võistleb  patsipunuja näputöö.Delfiin Dexter, Elisabeti sõber, kellega sai tehtud kalli-musi, niisama nalja ka, söödud ja muidugi ujutud. Elisabeti suureks unistuseks oli ujuda koos delfiinidega ja nüüd on see täitunud, koos teise unistusega, näha oma silmaga Sigatüüka kooli. See oleks vast kool:)Kõrvitsamahl on tõesti jube hea:)


Nii palju mälestusi:)

Siin on näha muster kogu ilus. Eks ikka tuttavad kirjad. Kudusin Haapsalu salli mustri jämedate varrastega, see toob mustri jõuliselt esile. Vardad nr 4.
Kuidagi juhtus nii, et ühelgi pildil pole näha särgi pikendatud seljaosa. See sobib Elisabetile eriti, sest pidi lihtsalt lahe olema. Seljaosa on ühe mustrikorra jagu pikem.

Lõngakulu jälle väike, pruuni 1,5 tokki, teisi kumbagi 1 tokk.

Mõned toredad hetked veel, Orlandost.


 

5 comments:

 1. Väga lahe suvine top ja nii mõnusad toonid. Kui Elisabet ütleb, et pikendatud seljaosa on lahe, siis ilmselt see nii ka on.
  Et seiklusrikas suvi jätkuks!

  ReplyDelete
 2. Kui toredad seiklused on Elisabetil olnud :) Nüüd on, mida meenutada :)
  Suvine top on võrratu! Mulle meeldivad kõik Sinu kasutatud värvid ja muster ja küll võib see pikendatud seljaosa ka põnev olla!

  ReplyDelete
 3. Lemmi, aitäh! Nüüd pakime pambud autosse, kassi ka ja sõidame ometi koju koolivaheaega nautima. Pooleliolevad kudumised ka kaasa, vihmaste päevade mõnusaks äraolemiseks.

  Aitäh Triinu! Ma tõstsin ikka mitu korda eri värvi kerasid kokku ja lahku, ka need eelmise topi rohelised passisid pruuni-beeziga imehästi kokku, mul on see suvi selline laiade triipude suvi kohe:) Muster aga meeldib nii, et koon praegu sama mustriga toppi ka omale, vaatan, ehk saan enne sügist valmis ka ...

  Jah, lastele jäävad sellised seiklused eluks ajaks meelde. Mäletan siiani nii selgelt oma õnnetunnet, kui Tallinna tuli Tsehhi lõbustuspark ja ema mind sinna viis. Need karusellide hääled ja õuduste toa rongisõit, see oli super!

  ReplyDelete