Wednesday, October 6, 2010

Kodused triibulised võõrsil

Punusin seelikutriipe netijuhtmetele ja sõpradega jalutama minnes pistsin need kotti:) Mul pole  fotokat ja Sveta oli nõus paar pilti tegema. Sveta tehtud pildid tulid nii vahvad, et lihtsalt pean neid siin jagama, kuigi olen oma triibulisi juba nii palju näidanud.

Sangaste seelitkutriibustik Kremli Uspenski katedraali kuldsete kuplite taustal.


Kremlis oli parajasti Lalique näitus. Oh, tema kiilid, rohutirtsud ... lihtsad õied, rahvas lausa ohkis vitriinide ees, oli nii kaunis.Aga siin ripuvad triibulised väraval, mida ehk nii mõnigi teab. Sealt sammus ametissekinnitamise järel alla  nende praegune riigipea koos eelmisega.


Punane on Kambja seelikutriipu.Ja randmekott, mis mul juhtus käes olema  lausa nõudis selle ukse kõlge riputamist:)


Aitäh, armas Sveta!

12 comments:

 1. hehee! väga muhe postitus :D

  ReplyDelete
 2. Aitäh Heli, need on tõesti jagamist väärt pildid...ja jagamist(müümist)väärt seelikutriibud !!!! Kadestan Sind südamest ka selle näituse pärast.....kas te sellest pilte ei teinud ?!:)))))

  ReplyDelete
 3. Siret, pildistamise ajal me ise ei suutnud naeru pidada, seal rahva keskel oma triibuliste kaablitega:)
  Kahjuks polnud pildistamine lubatud, aga suur saal tema klaasi ja ehetega ... oh, kui ilus see oli ... mu lemmikud on alati olnud just lendavad putukad ja lihtsad maanteeääretaimed kammidel ja kaelaehetel ja neid oli palju väljas:)

  ReplyDelete
 4. Aitäh meeleolukate piltide eest! See viimane kotikesega on väga ilus (kott muidugi ka!)

  ReplyDelete
 5. Seelikutriibulistest ei saa kunagi küllalt! Nad on lihtsalt nii võrratud :) Ja randmekott ... see on nagu unistus! Tänan kaunite samuti kaunite fotode eest!

  ReplyDelete
 6. Tore oli saada nii sooja tagasisidet Teie käest!

  ReplyDelete
 7. Oh mis lennukad ideed pildistamiseks! Nii vahvad on need pildid välja kukkunud ja no triibulistest ma ei hakka enam üldse miskit kostma, need ju tuntud headuses!

  ReplyDelete
 8. Armsad pildid! Ja nende riibulistega tekib ka kodune tunne:)

  ReplyDelete
 9. Õige, just nii peabki EEESTI ASJA ajama SUURE VENNA juures :=)

  ReplyDelete
 10. Uspenski taustal pilt on väga paljutähenduslik... See sobiks mõne sisuka raamatu kaaneks... siit mõte, et mitte üksnes "ära koo käpikuisse päikest", vaid pane kõik kirja valgele paberile... Monika

  ReplyDelete
 11. Mulle meeldib ka Uspenski pilti, väga tore et sinu triibulised reisivad ja kultuuriturismi harrastavad ;D Meie elu on nii hõivatud, ma ei ole lugenud peaaegu midagi blogisid viimastel päevadel - kena on jälle vaadata sinu piltid!

  Hea nädalavahetus sinna Moskvasse!

  ReplyDelete