Tuesday, July 7, 2015

Vaheaeg


Jaa, suvevaheaeg. Esimene õppeaasta Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilasena selja taga, kolm ees. Kas suudan lõpuni minna eks seda näitab aeg. Üsna tihti pidin tunnistama oma täielikku võhiklikkust ja saamatust.

Aga ... pildistasin üles mõned koolitööd.

Käevõru, mis tikitud ristikpistes, inspiratsiooniks Mulgi tanumaalid.


Pole silmadele nii kurnav tikkimine, kui Setu kastpiste, kuid siiski pidin omale soetama luuplambi. Ega tikkimine mulle kerge pole, olen päris koba.
Samas aines veel üks praktiline töö, lahttasku. Setu tikandi ainetel.


Tegelikult võiks üles võtta veel ka mõned põnevamad tööproovid ja muidugi nõelaraamatu, milles sees levinumad tikkimispisted.

Vardakott, millega ise väga rahul olen.


Oh, siis paelad. Kõlapaelad ja kõiksugu punutud paelad. Suurepärase õppejõu toel sain hakkama. ERMis nägin ka, millised mahekaunite värvidega on vanad kõlapoogad ja vööd.

Ja siis muidugi mu sõba.  Kõlapookadega .Oh, kuigi käärisin ja rakendasin ise, kahtlen, kas oskan sama tee uuesti ilma abita läbi käia.

Tahaksin kõigest veel pikemalt kirjutada, kuid paraku ravin randmepõletikku, mis just arvutil klõbistades tunda annab. Ehk teine kord, suvi on veel ees.Avastasin hiljuti Linda, armsa päevaõppe neiu blogi. Ka tema meenutas möödunud õppeaastat.


6 comments:

 1. Õnnitlused esimese õppeaasta eduka lõpu puhul! Vaadates tehtud töid aina ahhetan ja imetlen peent käsitööd. Puhkus on auga välja teenitud :)

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ups, oskasin kustutada paar rida, kus tahtsin öelda, et naudin ja koon ühtteist iseenda perele! Ja ega midagi, ikka edasi, aitäh!

   Delete
 3. väga kaunid tööd..jõudu ja jaksu edaspidiseks :)

  ReplyDelete