Wednesday, March 5, 2014

Sokihobud

Leidsin pilte lustakatest sokihobudest.
Tegime neid tütrega juba möödunud suve lõpupoole, oli vaja lõbusaid kingitusi ja tundus olevat õige anda võimalus neile vanadele sokkidele, mida muudkui ühest korvist teise oli tõstetud.
Mõnel neist auguke siin ja teine seal, kòik said muidugi enne imelist muutumist tõsise parandus- ja puhastuskuuri. Harjasime neid ja venitasime vormi.
Siis algas kòige toredam osa sokkide muutumismängust. Mängu vòtsime ka paar vana sõrmkinnast, valge, kollase ja punase. Lakad, päitsed - kõik hobud said uhked.Soovitan sokihobusid teha kindlasti koos lastega, on tõesti lõbus tegemine.


7 comments:

 1. Tõeliselt vahvad hobud!!! Meie piiga ka fännab selliseid ratsusid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ole! Me kasutasime seekord selliseid siledaid keppe, aga vahvad on ka jändrikud oksad.

   Delete
 2. Oh nii vahvad ja toredad! :) Meil on ka üks kott paaritu sokk täis, hmm...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Siis pole muud, kui et vaja hunnik keppe või suuri oksi ja muudkui hakake hobuste tegemisega pihta:)

   Delete
 3. Replies
  1. Jaa, nad on nii äraütlemata armsad. Aga selle kõige suurema, halli suksuga juhtus naljakas lugu. Ei leidnud tema paarilist ja nii saigi mu abikaasa üksikust sokist hobuke. Ja siis tuli kuskilt kastist vâlja kadunud kaaslane. See oli selline hetk, et üks lontis villane sokk ja teine ilus ratsu vahtisid teineteisega tõtt. Ei teadnud kohe, mis teha. Sokid olid kunagi âmma kingitus, turult ostetud masinkootud kenad sokid.,

   Delete
 4. Jessuke kui lahedad. Tegime ka lapsega ühel kursusel neid hobuseid, kuid kuhugi on nad poolikult jäänud, peaks tuulama veidike käsitööasjades:)

  ReplyDelete