Friday, February 1, 2013

Kedrid

Väike kudumine.

Imeilus retro Pingouin Mohair 50 ja  heegelpitsi jaoks sama vana Alfoss Crystal Fleece Lopi.
Mina kannan oma kedrisid kodus tõesti igapäevaselt, nii on pahkluud soojas hoitud ja samas saan käia paljajalu, mis mulle lihtsalt väga meeldib.
Saabaste peale sätin kedrisid siiski harvem, sügiseti pigem pikendan kingakandmise aega, kuid need lillad kedrid sobisid kenasti ka saabaste peale.

 

6 comments:

 1. Imeilusad! Ja saapad on kah ägedad :)
  Mul pole kunagi selliseid iluasju olnud, aga vaadates Sinu omi tekkis täitsa isu :)

  ReplyDelete
 2. Mäletan, et Sa oled siin kedrisid enne ka näidanud ja sellest ajast saadik igal sügisel tuleb endal ka pähe tiksuma mõte kedridest. Aga teostuseni pole ikka veel jõudnud. Saapad on nii super ägedad, et nende juurde ongi kedrid justkui kohustuslik element. Hästi ilusad!

  ReplyDelete
 3. Soovitan teha ja siis tunnete, kui mõnusad asjakesed need on, kasvõi kodus kasutamiseks:) Niisugune armas pisike kudumine.
  Väike nõks, mis teeb torust kedri, on kerge kaar ees jala peal, mis siis annab hea istuvuse. Kinnitus peaks ka olema, kas siis taga, või küljel, nagu vanasti.
  Mina koon põikipidi, nii, et 25-30 silmust vardale ja kaare jaoks kasvatan 5-7 silmust kuni keskkohani ning siis juba kahandan jälle sama arvu maha. Kinnis jääb nõnda kududes taha.

  ReplyDelete
 4. Stiilsed. Absoluutsed lemmikud!
  Heli, kas tellimuse saab ka teha?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh. Ja saab ikka, kas samade lõngadega, sellised võin ühe soojaga kohe valmis teha:)

   Delete
 5. Aitäh hea nipi eest - ma just enne mõtisklesin, et kas need kedrid on tavalised torud või mitte :)

  ReplyDelete