Saturday, November 3, 2012

Kollane sall

Lumi sulas ja täna on jälle sügis! 

Kollane on Madli üks lemmikumaid värve, nüüd on see värv ka väga soositud kõikjal.Sain enne homset ärasõitu valmis salli Madlile.

Sellist erksat sineрikollast tooni otsisme juba suvel. Eile istusime lastega Mustas Puudlis ja et kohe vastas on üks lõnga- ja käsitööрood, mõtlesin sisse astuda. Leidsingi kauaotsitu. Paks ja рehme maavillane lõng. Hästi hea sall sai.

Tundsime mõlemad suurt rõõmu, et meie akna taga teerajad jälle kastanilehtdest kollendasid. Nii tore oli õues olla, et suvekingad said kaрist lehtede sisse sahistama:) 


Kootud on sall number 5 varrastega ja kahest 100 grammisest tokist  tuli niрin naрin välja. Lõngaks on 100% villane käsitöölõng Miina.13 comments:

 1. Ilus ja moodne sall! Pildid on ka nii toredad, kollased kingad ja kollane sall... vahva!

  ReplyDelete
 2. Maahiska, kollane värvi paneb sarama! Aitah!
  Ulle, tanan!

  ReplyDelete
 3. Vägev ere värv! Kus kohas on see käsitöö pood? Kas midagi uut?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole uus koht, Jolleri Lõnga- ja käsitööpood on samas kohas olnud juba kaua. Valik on hästi kirev ja värviline seal poes:)

   Delete
 4. milline rõõmus värv ja kui toredad fotod !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rõõmu oli nii vaja, et lahkumine kodust meelde jääks. Paar tundi hiljem oli poest leitud sallile seltsiks ka kollane küünelakk:)

   Delete
 5. Rõõmus kollane, just seda ongi halli sügisesse vaja! Sall on kaunis ja fotod samuti imelised!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Triinu! Tegime pilte meie maja juures. See roheline maja, mis viimasel pildil paisab, see on meie kodumaja. Nii hea meel oli, et kastanilehed jälle lume alt välja sulasid ja nii me seal klõpsisime. See lõik Ristiku ja Kolde tänava ristil on väga kaunilt planeeritud, väärikas Ristiku tänava koolihoome taamal ja vanad majad.

   Delete
 6. Kollane teeb ikka ilma soojaks ja rõõmsaks!

  ReplyDelete
 7. Nii kaunis kollane värv! Kas kampsun-pontšo on samuti su enda kootud? Mu tütar nägi seda ja nüüd soovib omale ka midagi taolist. Madli mõnusad veidi lohvakad kudumid on täpselt minu tütre maitse:)

  ReplyDelete