Saturday, October 6, 2012

Sügise värvid sallil

Oliiv, rooste, ploomililla. Nii on kirjas Drops Delight värvikaardil. Mina näes sallil ka küpse päevalillesüdamiku pruuni, sügisesi vahtra- ja kaselehti ja arbuusikoore rohelist.

Lõnga valis välja Elisabet oma suureks ja soojaks talvesalliks, kukkus aga välja nii, et sallil oli ka teine tahtja:) ja kes ees, see mees.
40x170, selliste mõõtudega sall. Lõnga viis tokki. Ja kudusin ma salli varrastel nr 4.

Meie sügis möödub linnas. Põllule või metsa, sellest näed und. Jäävad linna pargid ja pargikesed, teinekord ka loomaaed.
Nii ongi sallil sügise värvid palju erksamad, kui meie ümber.

Arbuusi saame kärust võrgu alt.Ja sügist naudime jaopärast ...loomaaias võrgu vahelt


ja Aleksandri aias
Kremli juures.


Punaset Väljakul muidugi jälle jaljutada ei saa, piilume ka võre tagantvõi suvekohvikust, aga võre jääb ikka ette.Siis GUM-i sööklasse pelmeene söömaja gazirovkat jooma.
GUM on jalutamiseks mõnus koht.

Ja nüüd ma ei teagi, kas kududa teine samasugune sall juurde, või tuleb uus sall veidi teiste värvidega.

7 comments:

 1. Väga kaunites toonides sall!
  Sügis justkui polegi väga veel võimust võtnud. Päeval just arutlesime, et metsatukk, mis aknast paistab, on üsna roheline alles. Ja kui poleks meeletut tuult, mis puid kiusab ja üksikuid kollaseid lehti pillutab, võiks arvata, et suvi veel kestab.

  Mulle väga meeldib Sinu tänane postitus ilusate fotodega! Kahju, et te sügist vaid linnas nautida saate.

  ReplyDelete
 2. Miks Punasel Väljakul jalutada ei tohi?
  Venemaa kuidagi tõmbab hetkel, nii teistsugune :)

  ReplyDelete
 3. Triinu, aitäh! Meilgi tõusis täna tuul ja tuuseldas puudelt lehti. Vihma sadas ka. Samas eile oli veel hästi mõnus ja mahe vananaistesuve päev.
  Eks me oleme ka vahel linnast välja sõitnud, kuid juba see linnast välja sõitmine on nii tüütu, tagasi saamine samuti ja Venemaal on isegi pealinna ümbrus ikka üsna trööstitu. Muidugi on kõikjal kauneid kirikuid, aga ...

  Punane Väljak on ikka enamasti avatud ja rahvast tihedalt täis. Samas suletakse see ka iga tühise asja pärast. Sel päeval polnud seal ei mingit üritust ega midagi, mine võta kinni, miks aiad ette veeti. Nii lihtsalt on. Tihti korraldatakse seal ka kogupere üritusi ja just oli Valgusfestival. Siis on turvakaalutlustel kogu ümbruskond ja väljak aedadega piiratud, väljakule siiski pääseb läbi turvaväravate.
  Siin jah kogu aeg toimub midagi, nii head kui halba.
  Mulle meeldis, et need ameeriklannad pildid võtsid lihtsalt kätte ja istusid kõnniteeserva, et kasvõi aia tagant Punast Väljakut nautida.

  ReplyDelete
 4. Tead, nagu oleksin ise käinud - nii tore oli pildid vaadata! Oled saanud piltidele sellise meeleolu, selline nagu linnas on ja kuidas inimene selle näeb! :) Mehel on hea stiil ja sall on väga ilus.

  ReplyDelete
 5. Aitäh piltide eest! Sellist kogust arbuuse ühekorraga pole ammu näinud:)

  ReplyDelete
 6. Väga lahe lihtne ja lööv sall olgu siis kaelas mehel või naisel!

  ReplyDelete
 7. Aitäh teile!
  Lemmi, juba juhtuski see, et sall jõudis nimu kaela. Vaene Elisabet, katsetades selgus, et tema jaoks sai siiski pisut liiga suurte mõõtudega:)

  ReplyDelete