Saturday, August 4, 2012

Õhuline

Linane ja siid, õhuline ja kerge.Kirjutasin sellest topist juba eespool ja lisan vaid, et teeksin selliseid hea meelega veelgi, kui Madli tahaks.


10 comments:

 1. Õrn ja õhuline ja uudne, ilus ka. Modell on nii ingliolemisega, kui üldse olla annab ;)

  ReplyDelete
 2. Mulle endale ka meeldib väga, kuidas välja tuli. Ja modell, eks ma kiiresti pildistasin, ei jõudnud teda veel turri ajada. Ja pluusike meeldis talle ka, sellest see.

  ReplyDelete
 3. Hästi armas! Sobib Madlile kenasti.

  ReplyDelete
 4. Jõuan vaid korra Hiiumaal käia, kui sul juba uued kudumid valmis. Imearmsad ja suviselt õhulised. Ja sinu Madli tundub järjest rohkem sinu nägu olevat.
  Päikest!

  ReplyDelete
 5. Väga ilus t-särk. Just seljas näeb eseme tegelikku olemust.

  ReplyDelete
 6. Aitäh!
  Olen Haapsalus, istun promenaadi ääres rõdul ja mõtlen eilsele Pitsipäevale. Kaunis oli. Nii palju naisi valgete õlasallidega, pole kunagi midagi sellist näinud. Tõesti, asja ilu tuleb ikka kandja ülal kõige paremini välja.

  ReplyDelete
 7. Ingellikud pildid!
  Ja muidugi ilus töö.

  ReplyDelete
 8. Hei, ilusat augustikuus on nii palju, tahaks kõikjale jõuda. Nüüd, kui mõlemad tütred on käeulatuses, on nii hea olla.
  Aitähh heade sõnade eest!

  ReplyDelete
 9. olen juba ammu püüdnud kudumit ja riiet kombineerida, aga pole endale meelepärane saanud. palju on kinni ikka materjalide omavahelises sobivuses, selles särgis on see suurepärane! Ene

  ReplyDelete
 10. Ene, oli paras pähkel neid kokku kasvatada küll:) Mul õmblemiseks vaid vana käsimasin, nii et alustasin sellest et lsain käsitsi õmblused üleääre kokku ja alles siis masinaga. Nii ei hakanud materjal mulle kuigivõrd vastu.

  ReplyDelete