Wednesday, August 1, 2012

Helesinise taeva all kandmiseks

Suurem variant Atlantast,  pitsilisest T-särgist.  Seekord mitte enam särk, vaid tuunika. Selline, et oleks mõnus rannapuhkuse ajal päikesest kuumavale rannapromenaadile jalutama minnes bikiinide peale selga heita. Madli pole veel sellisel puhkusel käinud, aga rattaga kodulinnas ringi sõita on ka hea.
Haapsalu salliraamatust leitud muster paelus mind nii, et lihtsalt pidin seda kordama. Lõngaks seekord Brilliant ja vardanumbriks 4.


Seegi kudum on sarnaselt eelmistele sellesuvistele absoluutselt läbipaistev. Selles süüdi muidugi Moskva kuumas leitsakus veedetud suvi. Nüüd kodus olles tahaks pigem midagi villast kududa, üpris jahe on see suvi siin.
6 comments:

 1. Nii mõnus riietusese on selline pitsine tuunika-see rombiline muster sobib ideaalselt!Ja see mahe kreemikas värvitoon meeldib mulle ka:)

  ReplyDelete
 2. LAHE!! Olen sõnatu... nii palju ühelt poolt lihtsaid, teisalt huvitavaid ideid ja kauneid teostusi üksteise järel. See Brilliant-lõng sobib Sinu varraste ja käekestega ikka nii hästi!
  Värv muidugi sobib kandja juuksevärviga ka ülimalt täpselt!
  annelix

  ReplyDelete
 3. Te olete armsad, et kiirel suveajal leidsite aega häid sõnu mulle saata!

  ReplyDelete
 4. See on nii vahva ! Neid sinu suviseid tuunikaid vaadates tekib endal ka tahtmine midagi sellist kududa

  ReplyDelete
 5. Ei tea midagi, villased kindad ja sõnad, need on siinses suvekliimas paremad. Eile külmetasin Hiiumaal Luidja rannas ja kirusin ennast, et vallast suurrätti kaasa ei võtnud, nii külm oli päevitada. Õnneks olin taibanud Vaemla villavabrikust kilo villast lõnga osta, soojendasin ennast mõtetega, mida sellest ruttu kaduma hakata.

  ReplyDelete