Friday, August 24, 2012

Augustikuu värvid

Astrid, kanarbik, küpsed ploomid. Koon kummalist lõnga suvelõpu soojendajaks. Nii palju on ühes lõngas värve, poes lasin end neist võluda, kuduma hakates olin pisut ebalev. Nüüd juba lasen end värvidel lihtsalt kaasa viia ja ootan kannatamatult selle värvilise teekonna lõppu.Hetkeks kuldab augustipäike kõik heldelt üle.Punased Pärnumaa seelikumustrid sellele vahelduseks.


11 comments:

 1. Mis sellest seelikutriipu juhtmest tuleb?

  ReplyDelete
 2. See on ühele soovijale, internetijuhe.

  ReplyDelete
 3. mmmmmm ...NORO...mmmmm (muide-mina ka koon teda just:)niiiii põnev-kas pole-iga rida toob midagi uut kaasa:)Ootan Sinu tulemust kõrgendatud huviga:))

  ReplyDelete
 4. On Noro jah:) Ei jaksanud vastu panna. Koon tegelikult nii lihtsat asja, et tulemuse juures loevad vaid värvid. Et ka kood, siis varsti muljetame koos.

  ReplyDelete
 5. Su Norol on nii kaunilt küpsed toonid. Jään ootama valmis tööd!

  ReplyDelete
 6. See on mulle tõeline teraapia, olin seljavaluga voodis mitmeid päevi, kudumine seltsiks. Kudumine seliliasendis, aeglane, kuid siiski väga valuvaigistav. Värvide ilu oli ka lohutuseks.

  ReplyDelete
 7. Vau! Nii ilusad sügisesed värvid.. Väga kaunis!

  ReplyDelete
 8. Äärmiselt põnevad pildid! Ootan kannatamatult Noro kudumi lõpptulemust... Ja Noro lõng Iittala Taika kausis - suuremat luksust annab üldse välja mõelda :)

  ReplyDelete
 9. Jää, mina ka .... Muide, üks kaunis kleit tekitas minus suure tahtmise teada saada, mis selle lõnga saladus on:)

  ReplyDelete