Monday, October 17, 2011

Langevate lehtede aegu

Kuidas on võimalik saada lapsele, kel on parajasti periood, mil emme tehtu enam kohe üldse ei köida, pähe enam-vähem soojapidav müts? Olemasolevad praagiti kõik kõlbmatuteks. Poodides tuulamine andis paraku sama tulemuse, halb ema ei lubanud 100 % polüakrüülmütse proovidagi.

Protestiks sellise kohtlemise eest  valis ta ise  mu lõngakotist välja lõngad (õnneks on sellesTitanwooli lõngas villa tubli 70%) , keeldus loomulikult kõigist väljapakutud kiri- kui koemustritest ja oli üllataval kombel lõpptulemusega rahul:)

No hea küll, vähemalt katab kõrvad ära:)

5 comments:

 1. A eks mäletad ju ise, et mingis vanuses oli ikka nii nõme mütsi kanda!! Täitsa pugejate värk ;) Aga see aeg läheb mööda nagu kõik teisedki... tulevad uued ajad... ehk siis mitte hullemad :) ma ju püüdsin positiivne olla, aa välja tuli nagu alati...

  ReplyDelete
 2. Oh, loodame:)

  Heli

  ReplyDelete
 3. No ma hakkan ennast siis varakult selle perioodiga harjutama, sest ilmselt jõuab Loviisa ka mingil hetkel sellesse. Aga nagu su vanema tütre pealt näha, siis on see mööduv periood. Aga kootud ju jällegi meisterlikult ja kui värvid ja teostus kandjale sobivad, siis on ju kõik super.

  ReplyDelete
 4. I wish I could understand your language! But since I don´t I just check out the photos!

  That hat is so cute, and looks great on the model. Is that your design?

  ReplyDelete
 5. Thank you:) And yes, it is my design.

  ReplyDelete