Wednesday, July 21, 2010

Pisikesele poisileKui ammu ma pole kudunud nii tillukesele! Silmuseid luues tundus, et kipub suureks jääma, tegin uue katse, tundsin vastupidist hirmu.Lõnga valisime koos pisipoisi emaga ja mul on hea meel, et ta ostis just selle BBB Meriseta lõnga. Siidi ja meriino segu on fantastiline! Nööbid - need on ju vahvad, eks ole.
Lõng on muidugi kallivõitu, kulus seda komplektile ka omajagu, helesinist pea viis tokki, kuid jäime mõlemad rahule.Mina olen nii vanamoeline kuduja, et raglaani koon alt üles, kuidagi ei leidnud just oma lõngale sobivaid juhiseid-lõikeid ja seega pidin arvutama ja veelkord arvutama, et mõõte paika saada.
Alati kirun end, et mul pole korralikku kladet, kuhu kõik kirja panen - sellegi töö märkemed on arvatasti kadunud vanapaberikonteinerisse. Oh seda kuuma suve ja hajameelsust.Jasmiin on oma hurmavad õied praeguseks juba langetanud.
7 comments:

 1. Armas ja poisilik komplekt...ilus töö,lahedad nööbid ja super hea lõng !

  ReplyDelete
 2. Väga armas komplekt! Lahedad nööbid! Talveks varakult valmis. :)

  ReplyDelete
 3. Väga armas komplekt, selline lihtne ja stiilne, Kui vanale lapsele see on?

  ReplyDelete
 4. Oi, tänan armsate sõnade eest!
  Pisike sündis peale jaanipäeva, kudusin pikkusele 68 cm, sügisel saab kampsi kandma hakata.
  Lõng ja nööbid ostsime Lianni lõngapoest, laevukesed on puust.

  ReplyDelete
 5. Väga armas komplekt tõesti! Lõng on nii mõnus ja pehme, sellest on nauding kududa :)

  ReplyDelete
 6. Tänan Triinu ja Nele!
  Kududa oli Merisetat väga lihtne! Ainus mure oli, et selline siidilõng tuletab kohe meelde, et käed peavad olema kreemitatud ja küüned viilitud ... suvisel ajal, kui aias pidevalt midagi vaja teha, on nii õrn lõng isegi veidi tüütu:)

  ReplyDelete