Tuesday, June 29, 2010

Lopsakate õitega suvine kott


Pojengid õitsevad siin Pelgulinnas veel pööraselt, nende lopsakad õied olid silme ees, kui tegin selle koti. Sain  vanu kampse pisut vähemaks ja ka üks kantud suveseelik leidis oma koha.Olen suure huviga jälginud projekti Tarbetust tarvilikuks. Muide just andis mu tütar mulle teada, et läheb sekkareid kammima, heegeldatud linakesi vaja, et teha endale ja sõbrantsidele heegellinikutest kausse! Idee sai ta just sealt.

Aga et ka see lihtsamast lihtsam  lillekott on tehtud nö kaltsukoti kraamist, siis  tavapärase paari pildi asemel sai tehtud ikka lausa mitu-mitu ja ka tööjuhend on kirjas  just SIIN
http://craftwerk.ee/tarbetusttarvilikuks


Ja kuigi esmapilgul võib mõelda, et miks peaks suvekott olema villane, siis ei maksa kõhelda proovimast - selline kott on eriliselt pehme, ei kortsu, hoiab väga hästi oma kuju ja on pisut teistmoodi.

9 comments:

 1. Aitäh Sulle selle tööjuhenid eest, see kott on vägagi suvine ja imeilus...

  ReplyDelete
 2. Mõnusad värvid on koos, kott ise muidugi ka väga mõnus.

  ReplyDelete
 3. Villane kott ei märjaks saa vihmas nii lihtsalt :) ilus on ka!

  ReplyDelete
 4. Leina, aitäh! ja loodan, et ehk annab sellest lihtsast ideest kinni haarata ja oma selle suve kampskott valmis teha:)

  Tänan, see värvikooslus on jah selline, et ... mulle ka meeldib!

  Maahiska, vot just, vihma talub villane nii hästi ja see pole just vähetähtis meie kliimas!

  ReplyDelete
 5. Heli jälle midagi väga kaunist ja tarvilikku.Ja värvid on nii mõnusad. Lasid oma aiavärvidel ennast tõeliselt inspireerida. Sellise kauni suvekleidiga kandes ei tundu kott kuidagi liiga villane, vaid annab veel selle viimase lihvi. Ilus, ilus!

  ReplyDelete
 6. Lemmi, aitäh Sulle! ma loodan, et minusuguseid on veel, kellel on kodus selline vana vändaga käsimasin, millisega õmmelda on paras piin. Siis ei jäägi muud üle, kui mängida materjalidega ning otsida võimalikult lihtsaid lõikeid:)

  ReplyDelete
 7. Kott on imeline ja suvine :) Mõjub suisa inspireerivalt!

  ReplyDelete
 8. Mulle Su taaskasutus projektid väga meeldivad! See kott on tervikuna väga ilus, eelkõige haarasid mu tähelepanu lilled. Vaatasin nende õpetust ka, nii nutikalt tehtud ja tulemus on suurepärane!

  ReplyDelete
 9. Suur-suur tänu armsate sõnade eest Triinu ja Monika.

  ReplyDelete