Saturday, May 29, 2010

Viht lõnga ja mitu toredat ostu

Miks küll ma selle ostsin? Käisin Raasikul. Mul olid vajalikud ühevärvilised villased lõngavihid juba hunnikus, villaloor ka juba kaalutud. 20 tiiru laos tehtud ja siis viimasel minutil rabasin selle vihi ka veel! Algul tundus mulle, et nende kodukal seda väljas polnudki, kuid siiski eksisin. Foto ei anna ikka värve edasi. Pesin siis kodus oma aarde puhtaks ja nüüd ei teagi, mis sellest teha võiks.
Andke mõni hea idee!

Mulle tundub, et need järgulised lõngad on sageli vihis ja tokis isegi kaunimad, kui valmis kootuna. Talvel kudusin Novita Marjaretke  lõngast kampsunikese. Murakatoonides. Sai selline.


Ka päris nunnud värvid, eks ole.
Esimest korda aga kudusin Raasiku Artistic lõngast põlvikud, päris naljakad tulid välja. (Muster on ajakirjast Käsitöö, raamatukogust võtsin, ei mäleta, mis aastakäigu omast)

 Kas teha veel ühed põlvikud?

Aga tahtsin rääkida ka, et käisin täna Disainimaja laadal Rotermanni proovilaos ja ostsin sealt mitu vahvat vidinat!
Disainikombinaadi  Barbie-prossi ja pliiatsikõrvakad. Need on lihtsalt nii toredad!
Veel imetlesin Hõngu väljapanekut ja proovisin selga nelja! kleiti. Kahjuks seda oma ma täna ei leidnud, küll jõuan, aga lahedad olid kõik need kaks stangetäit redisainitud riideid.
Siis ostsin veel vahvad suvised needsamad! pärlitest korralimoodi kõrvakad.
Ühed võluvalt lihtsad punased puust mummud, vist siit poest.
Ja veel sellised põlvikud.
Ongi vist kõik!
Ah jaa, sain imetleda kõrvakaid, mis kolmapäeval loosimisele lähevad, võrratud, nagu kogu Reeda looming!!!
Tore ettevõtmine oli, kuigi ilm polnud linnas jalutamiseks just kõige parem ja võib-olla seetõttu ka rahvast  veidi vähe, kuid kella viieni on aega,  jõuab veel minna!
5 comments:

 1. Mul on Aade üleminekutega lõngast paar salli tehtud ja steekidega kootud vest (ringselt, et üleminekud läheksid nii ees- kui tagatükil sama moodi).

  ReplyDelete
 2. Sul on tore ja vahva päev olnud!

  DisainiKombinaat Barbie-prossid on kül rõõmustavad :D Ja need põlvikud - nii ilusat!!!
  Marjaretki-kampsun on ka armas, eriti valge servidega. Ma pole teinud midagi Marjaretkest, aga selline oleks hea Arne jaoks!

  ReplyDelete
 3. Oi, aitäh! Steegi-idee on super, mõte ei jookse teinekord. Mind juba nende põlvikute puhul veidi häiris, et kippusid erinevaks kätte, sestap saigi tehtud kollased varbaotsad.
  Ja sall, kolmnurke, see idaneb ka veidi aega juba. Olen ammu tahntud teha sellise vene kolmnurksalli, sellise Orenburgi stiilis mustriga ja miks ei võiks see olla halli asemel õleminekutega lõngast!

  Maahiska, kui Elisabet seda Barbie-prossi nägi, siis sai ta päris vihaseks, et keegi niiviisi nukule tegi:)Kingin selle vist ta vanemale õele, või kellelegi.
  See kampsun pildil on ka tehtud väikese poisi jaoks!

  ReplyDelete
 4. Õlasallina kujutan ma seda lõnga küll ette, teeksin sellise sügisesi kirjusid vahtralehti meenutava mustriga.

  ReplyDelete
 5. Monika, tänan selle sügislehekeste idee eest!

  ReplyDelete