Wednesday, May 19, 2010

Setu pits savis, litrid ja linnupesad
Tahaksin jagada oma lapselikku rõõmu isetehtud taldrikust. Aili Palmi õpitoas proovisin! Tundsin end tõesti lapsena, kes oma vormitud kausikest võib nädalate kaupa imetleda:)
Taldrikul aga on kaks paari kõrvakaid, mis endale tegin ja mis on minu paljudest villastest kõrvaehetest lemmikumaid oma lihtsuse ja tagasihoidliku värvi tõttu.


 Hallid on linnupesakesed, soojad ja turvalised igapäevased ehted. Lihtsad villapallid said külge litrid, mis pudenesid suvekleidi passelt ümbertegemise käigus.

6 comments:

 1. Sul on põhjust uhkust tunda :) Taldrik on nii kaunis ja sinna surutud setu pits ... ah kui imeilus! Villast kõrvarõngad on samuti väga-väga kaunid!

  ReplyDelete
 2. Jaa, Aili Palm on ise setu ja käisin Tartus ta setupitsilise keraamika näitust talvel vaatamas. Lisaks keraamikale oli näha nii-nii palju vanu heegelpitse ja muid tekstiile!

  ReplyDelete
 3. Väga, väga ilus taldrik! Setu pits on üldse mu meelest väga võluv ja eriline.

  ReplyDelete
 4. Pitskeraamika pidab proovida ka! Meil on vaja üks seebitaldrik, vannitoas... hmm...
  Aitäh linki eest! :)

  ReplyDelete
 5. Sina ikka oskad neile villapallidele ikka uusi ja uusi kauneid ilmeid anda! Oma kätega tehtud keraamika! Ma kujutan ette kui uhke tunne sul oli kui seda esimest korda käes hoidsid.

  ReplyDelete