Monday, May 10, 2010

Oi aegu ammuseid ...

kui daamid olid ka suvisel ajal kaunilt kaetud.


Ja kuidas pits rõhutab kaunist maniküüri! Mina näeksin hea meelega seda moodi rohkem tänavatel ka praegu, nii praktiline meie heitlikus kliimas.
Need valged poolkindad tegin vanast villasest sallist! Sall oli äraviskamisele määratud, kaelas kanda seda vist enam küll ei tahaks, rohked pesemised vale pesuvahendiga on maavillase salli tuimaks vanutanud. Aurutasin salli nii pehmeks, kui sain ja heegeldasin  sellised randmekatted.

 Et muster oli niigi kaunis, siis rõhutasin veidi küljeõmbluseid ja see ongi pea kõik, mis lisasin.


Ja ühest kitsast sallikesest saab kaks paari pikki pitsilisi poolkindaid!

12 comments:

 1. Need on ikka udupeened! Mina olen selline rohkem ärgemindvaadake inimene ja ma pidin ennast enda randemsoojendajatega ikka tublisti harjutama,sest inimesed ju märkavad teistsuguseid ilusaid asju.Need sinu poolkindad on ikka nii erilised ja ilusad ja peened!

  ReplyDelete
 2. :) Peaks sulle kõik vanad sallid lähetama, sa oled nii osav!

  ReplyDelete
 3. Tänud, Lemmi! Püüavad pilke muidugi! Sinu randmesoojendajaid tänaval nähes keeraks ka ise kaela kahekorra, et uudistada ja imetleda. Ise olen tabanud end mõtlikult vaatamas poest ostetud sünteetilisest materjalist kiirmoefirmade aksessuaare - maksavad teinekord üsna palju, kuid nii kiiresti on nad topilised, niidid väljas. Aus naturaalne taaskasutusmaterjal aga on ajale vastu pidanud ja peab veelgi:)

  ReplyDelete
 4. Mind panid Sinu imelised randmesoojendajad ahhetama. Nii palju ilu ja võlu on nendes!

  ReplyDelete
 5. Heli!
  Palju õnne Elisabeti sünnipäevaks!Päikest ja lõbusat pidu.Ira

  ReplyDelete
 6. Kai, tänan märkamast ja minu meelest sobiksid sellised poolkindad jahedal suveõhtul promeneerimiseks ülihästi. Õlgadele võiks veel võtta Sinu kootud Haapsalu salli:)

  Aitähhhh Ira!
  Juba kaheksa, aeg lendab!

  ReplyDelete
 7. Hõrgud on nad tõesti! Kroonilise "käpakülmetajana" peaks vaatama oma tumedamat tooni materjalikuhjades, et isegi proovida.

  ReplyDelete
 8. On ikka ilusad ja romantililised küll! Muide, alles mõned päevad tagasi nägin bussis ühel naisterahval käes selliseid valgeid nr.10 niidist (oli nõuka ajal ju selline!) heegeldatud kindaid, ja väga lahedalt retrod nägid ka need välja!

  ReplyDelete
 9. Šarmantne ja naiselikult edev. Kaunis taaskasutus. :)

  ReplyDelete