Tuesday, May 18, 2010

Rahvusmustrites võrgukaablid vol 5


 Hiiumaa vikerkaarevärvides küitkuubede triibustikud on võrratult kaunid! Reigi nooriku küitkuue triibustiku sain lõpuks teha, otsisin kaua erksat rohelist!9 comments:

 1. No nad on ikka kõik super lahedad! Milline ilu ja kui hea idee...

  ReplyDelete
 2. Kas sa oled arvutanu kui mitu kaablid oled tehnud? Kui oled kätkenud lõngide pead?

  ReplyDelete
 3. Leina Neima! Meie värvid on tõesti imeilusad! Aitäh!
  Maahiska, no neid on senini ... 325 vist!:) Lõngade otsad peidan töö käigus uute lõngade alla ja ainult kaabli lõpus läheb vaja tilgake liimi.

  ReplyDelete
 4. Sellised mähitud kaablid on lahedad! Ma ei taha Su tehnikasse tungida, aga kuidas väldid, et lõng mööda kaablit liikuma hakkab või pole see üldse probleemiks? Puhtast huvist küsin.

  ReplyDelete
 5. Monika, tänan! Kui proovid villast lõnga kerida ümber juhtme, siis tuleb hästi tihedalt seda teha ja kui on vaja töö käest panna, siis mina keerutan poolelioleva koha ümber traadijupikese, muidu jookseb laiali jah! Ja kui on näha, et liiga lõdvalt on mähitud, siis lükkan mustrit tihedamaks:) ja tihedalt mähitud lõnga alla peidetud lõngaotsad ei paista üldse välja ega hakka pungitama nagu jänes boamao kõhus:)

  ReplyDelete
 6. Ma just täna mõtlesin Sinu ja Su osavate mähkimisnäppude peale :) (tükk tootest tahtis mähkimist saada, tõsi küll, mitte lõnga)!

  ReplyDelete
 7. Reigi triibustik on imekaunite värvidega. Just eile sirvisin üht rahvariide teemalist raamatut ja see triibustik jäi silma. Need toonid on võrratud. Sinu võrgukaablid on mindki inspireerinud ja kui aega saan, teen oma idee samuti teoks...
  Sul on imelised ideed ja nii perfektne teostus!!!

  ReplyDelete
 8. Aitäh pika ja põhjaliku selgituse eest!

  ReplyDelete