Monday, April 5, 2010

Samblapehmed

N

Nüüd võib juba oma jalakesed paksudest saabastest vabastada ja õhukesed sukad jalga tõmmata. veidi jahe? Siis tuleb kedrid kinga peale tõmmata!  


Ja kui imetlete seda fantastilist kaelakeed minu armsa sõbranna kaelas, siis selle ostsin ma talle sünnipäevakingituseks Disainimajast Katariina Jee poest!

6 comments:

 1. Samblaroheline on nii mõnus värv. Kas nööbid on puhtalt ehteks või on need vajalikud, et saaks kedrisid jalga panna? Näevad küll nii kaunid ja pehmed välja,et tee või endale ka.

  ReplyDelete
 2. Disainimajas on palju huvitav käsitööd! Aitäh linki eest :) Ja kedrid on jälle nii tored! Fantastiline värv.

  ReplyDelete
 3. Lemmi! Koo kindlasti, Sulle peaksid sobima kohe kindlalt!! Aga nööbid on vajalikud ja samas pole ka:)Praktika on näidanud, et nagunii tõmmatakse lihtsalt jalga, kuid teinekord, kui paned üle kingade, siis on vajalikud ka! Jalalabale anna kerge kaar(annab kedridele ilusa vormi jalas) kudumise ajal, neil siin pole seda kaart kootud ja kohe said liiga napid. Ise lõikasin esimesed kedrid vanast sallist ja alles hiljem proovisin kududa juba selle saadud lõike järgi. Kingatalla (või siis jalatalla) alt läbi käiv riba hoiab neid paigal ja on armas ka. Pane siis pilt blogisse, kui valmis saad.

  ReplyDelete
 4. Maahiska! See Disainimaja on üks tore koht jah, loodan, et inimesed võtavad selle julgesti omaks ja hakkavad ostma ka. Toredaid asju on seal küll. Mulle ka see roheline lõng nii-nii meeldib, olen seda ikka ostnud. Novita Princess, aga nad ei tee seda enam:(

  ReplyDelete
 5. Värv on nii mõnus ja kedrid kindlasti hääd kanda kevadise muutliku ilmaga :)

  ReplyDelete
 6. lihtsalt mingid iluvidinad. mul ikka täit sokki vaja, kui külm... tavaliselt ikka varbad hakkavad külmetama.

  ReplyDelete