Monday, March 8, 2010

Meem

Vaat mida leiad, kui käid mööda blogisid kolamas, teades, et näed alati midagi vapustavalt kaunist. Leidsin Lini juurest, kuhu kiikasin lootuses, et jälle miskit hurmavat näen, sellise minu poole lennutatud meemi. Et mis see meem siis on? Täitsa tore asi on!

Reeglid:
1. Too esile oma möödunud aasta lemmiktöö(d) käsitöövallas ning kirjelda lühidalt, mille poolest on too sulle hingelähedane. Töid võiks olla kuni 2.
2. Saada meem edasi paarile käsitööblogijale.

Ja et võtsin meemi vastu, siis pole muud kui hakkan vastama.
Need kaks õnnekividega prossi on mulle eriliselt armsad. Kivid  Ristna otsast lainepiirilt, prossid tegingi iseendale mõeldes . Samuti on nad tehtud suures isetegemise juurde tagasipöördumise õhinas.Ja need kindad on samuti olulised, kudusin need möödunud aasta hakul ja kinkisin Irale, kellega me just tänu käsitööle jälle nii tihedasti oleme kokku saanud. Olin oma vanadest sõpradest vahepealsetel aastatel  kaugenenud, saime harva kokku, nüüd aga tegutseme koos nagu vanasti!

Aga kellele siis meemi edasi saadaksin?

Tänu blogipidamisele olen tutvunud nii paljude fantastiliste meistritega ja saanud imetleda nende loodut. Nende hulgas on neid, kes juba aastaid on loonud suurepärast käsitöökunsti ning seda ka oma blogides jaganud inspiratsiooniks ja imetlemiseks ja neid, kes küll aastaid käsitööd teinud, kuid  nagu minagi alles suhteliselt hiljuti asunud oma tegemisi kajastama.

Tahaksin selle meemi edasi saata Lemmile ja Triinule

4 comments:

  1. Võta heaks;) Loodan, et möödunud käsitööaastat mõtteis veelkord meenutada tõi meelde palju toredaid hetki.

    ReplyDelete
  2. Aitäh meemi eest! Ega vist muidu tehtud asjadele pärast valmimist ei mõtlegi. Kõige põnevam hetk on ikka see tegemise hetk, sest siis ei tea veel ise ka, milline see tulemus olla võib.

    ReplyDelete
  3. Tore, et vastu võtsid ja edasi saatsid. See kootud ülaosaga sinepikarva kleit minu üks lemmikuid!

    ReplyDelete