Sunday, February 28, 2010

Õhus on kevadet

 


Heegeldised muutuvad iseenesest ja õigustatult hõredamaks, paksud sallid ei takista kõrva riputamast suuremaid ehteid, lihtsalt mõnus. Kui leiaks sellised kummikud ka, milles jalad ei külmetaks, siis saaks muretult kevadele vastu sumbata.

Selle kevadetunde sain hinge reedel-laupäeval Tartus olles. Teopesa käsitöökohvikus muutsime mõned vana villaste sallide tükid randmesoojendajateks, käpikud võime kappi peita! Aitäh Lemmi, et tulid!


8 comments:

 1. Oi isver, milline kaunis kevadmüts ja kui ilusad kõrvarõngad! Selliseid kõrvakaid nähes, tahaks isegi nende uhke kandja olla. Õnnetuseks ei kannata mu kõrvad muid rõngaid, kui väga tillukesi ja kaalult sulgkergeid :(
  Sinu kevadkomplekt on lihtsalt võrratu!!!

  ReplyDelete
 2. Aitähh Triinu!
  Nõelvilditud kõrvakad on tegelikult superkerged, isegi selline kobar ei venita kõrvalesti õlgadeni:) Ma kohe mõnuga kasvatan neid pallikobaraid suuremaks.

  ReplyDelete
 3. Heli, ma küll ähvardasin oma tulekuga, aga Tikker tegi nagu niuhti oma korrektiivid. Nii et mul on kahju, et ei saanud Sind "aktsioonis" näha. Seekord :) Aga müts on võrratu oma lihtsuses ja selguses!

  ReplyDelete
 4. Liana, seal Loomemajanduskeskuse majas on nii mõnus atmosfäär, hoia silma peal käsitöökohvikute teemadel. Virve Tuubel on järgmise kohviku perenaine, teemaks rahvuslikud keed.
  Praeguste ilmadega pole kindel, kas hommikul tervena välja minnes õhtul seda veel oled:)

  ReplyDelete
 5. Kui praegu aknast välja vaatan, ei ole ilm sugugu kevadine. Kuid kevadootuse tekkimiseks hinges piisab vaid esimesest soojemast ilmast ja siis see ootus ei kao sealt enam kuhugi enne tõelise kevade tulekut. Laupäev oli tore päev ja aitäh oma oskusi jagamast ja inspiratsiooni andmast.
  Kui tüdrukuid on mitu, kas siis pead alati mitu kaunist kevadbaretti tegema ja kõrvarõngaid kõigile paari? Väga kena!

  ReplyDelete
 6. Täna ma kuulin esimine kord kevadlinnu laul! Ehkki muide on nii talvine päev - 30cm paks rask ja märg lumi sõiduteel....:/ Lapidas õõtsuma - kas nii või öelda?

  ReplyDelete
 7. Labidas õõtsuma - sse on hea, ma loopisin ka seda märga ja rasket lund ja nüüd on selg haige:( Minu aias ka on kuulda! Kevad!

  ReplyDelete