Monday, February 22, 2010

Me kolmekesi tuleme präänikute maalt...Sellised mõnusad  lasteaiavestid tegin vanadest meestekampsunitest. Ega seal muud kunsti olegi, kui tükid mõne olemasoleva vesti järgi välja lõigata, ääred üle heegeldada ning siis edasi juba kas kududes või heegeldades jätkata.  Nagu siin piltidelt näha, saab ära kasutada ka väiksemad tükid, mis jäävad järgi esimese vesti väljalõikamisest. Ikka nii, et jätkukohale kasvõi pael peale õmmelda või puudutulev osa juurde kududa-heegeldada.

5 comments:

 1. Jällegi nii vahvad vestid. Ülekõige armastan lasteriiete kallal pusimist. Mulle on nii mitu korda öeldud, et mida sa pusid nende asjade kallal nii kaua, osta parem poest. Aga nii läheb ju kogu mõnu kaduma. Mõni asi saab alguse mingist suvalisest pisikeset kangajupist, millest ilmselgelt üle tasku välja ei venita. Siis hakkad sobitama selle väikese riidejupi juurde muid juppe ja mis veel puudu, selle heegeldad või kood.Nagu sinu juuresolevalt pildilt ju näha on. Super!

  ReplyDelete
 2. Suurepärane idee ja kaunis teostus!

  ReplyDelete
 3. Et ei ole mingit kunsti ??? No vabandage väga . Minu arust on sinu töödes rohkelt kunsti ja järgi tegemisega ei saaks ma iialgi hakkama :-)) Vaatan ja kadestan, kuidas sa vanadest asjadest selliseid zedöövreid võlud !! Tubli !

  ReplyDelete
 4. Tänan! Ja mis mulle veel meeldib - lapsed ise naudivad neid kokkulapitatud rõivatükke, iga selline vest või kleidike on oma looga.

  ReplyDelete