Tuesday, February 16, 2010

Meelespea, meelespea ...

  

Nende meelespeakleitide saamise lugu on väga südamlik. Kord ühes sekkaris sain tuttavaks kena vanema daamiga, kes tundis huvi, miks ma vaatan selliseid koledaid  vanu villaseid kampsuneid. Kuuldes, et puhume neile uue elu sisse, kutsus ta mind külla ja kinkis mitu kotitäit kampsuneid ja villaseid kangaid. See kena hõbelõngadega joonitud ruuduline on nii tuttav, mäletan, et sellisest ruudulisest kangast kleiti kandis mu ema sõbranna. Sinine kampsun, millest tehtud kleitide passed ja lilled, seda vanutasin päris tugevalt, saadud  viltunud materjalist sai ilusaid õisi lõigata. Kuna kangast oli palju käes, võis sellega vabalt toimetada, seetõttu on alumine osa hõlmiklõikega. Ira paigutas lilled kleitidele ja õmbles  need armsad kleidikesed valmis! Minu modellile siin  on kleit veidi lühike, eks ta on mõeldud nii neljasele tirtsule.

Ja et käimas on nõelapatjade valmistamise nädal, siis siinkohal annan teada, et Iraga saab nõelapatju meisterdada sel reedel salongis Teeme Teistmoodi.
http://kasitooriik.blogspot.com/2010/02/opitubadel-on-tublid-juhendajad.html

These two Forget Me Not Flower dresses made of recycled felted wool sweater and vintage fabrics. This little dress is so warm and cozy!

2 comments:

  1. Oi kuidas need kleidid mulle meeldivad! Sa oled väga andekas!

    ReplyDelete
  2. Triinu,kui paistis, et saab teha kaks sarnast kleiti, kujutasin kohe ette kaksikuid, kes neid kanda saaksid ja Sinul ju sai ka valmis kaks imelist kleiti!

    ReplyDelete