Wednesday, February 3, 2010

Esimesed triibulised ...Esimesed triibulised... Daami seelikust ja meestesallist said triibulised püksid. Vestid aga suurrätikust, mis mitte eesti oma pole. Leidsin ta Jaama turult (sees oli tegija silt Doris Line), kuid ka meil kooti sarnase mustriga rätte. Suurrätt oli kahjuks eelmise omaniku käes juba nii vanunud, õlgadele viskamiseks liiga kõvaks pestud ning ääred rebenenud.
Komplektide tegemiseks saime innustust Ingalt, kelle vahvad poisid püksid endale said.


Kuni 7.veebruarini Kristiine Keskuses toimuval Moetäikal leiab aset ReUse taaskasutusturg. Me osalesime Iraga nende hiljutisel konkursil Uus-ReUse ja meie idee - seesama siin piltidel - meeldis, sestap ripub seal väikesel näitusel ka meie poistekomplekt, küll juba veidi teistsuguste pükstega. Lisaks pakuti lahkesti võimalust meie väikest kollektsiooni esitleda-müüa. Käisime vaatamas (täiendan oma teisipäevast postitust täna, neljapäeval), vahva, nii põnevaid asju on seal müügis .

5 comments:

 1. Lihtsalt võrratu... muud kohe ei oska öelda!

  ReplyDelete
 2. Triinu, kui palusin Elisabetil, oma nooremal tütretirtsul proovida poiste riideid selga, ei tahtnud ta sellega esialgu kuidagi nõus olla. Kui aga selga pani, siis jooksis vibuga mööda tube ringi ja teatas, et tal oleks just neid riideid vaja:)

  ReplyDelete
 3. Need rõivad sobivad Elisabetile tõesti nagu valatult. Kena ja kelmikas tütarlaps uhkes kostüümis! Ühel preilil peabki suur hulk erinevaid riideid olema, et jaguks igaks otstarbeks ning tujuks ;)

  ReplyDelete
 4. Aitähh Elisabetile, et ta õpetas mulle paela valmistamist kudumisnukuga.Ira

  ReplyDelete
 5. VERY VERY GOOD FOR KIDS!

  ReplyDelete