Thursday, January 21, 2010

Randmekotte

Taaskasutust jälle, kollane oli peen Benettoni kampsik jne... Tikand seekord selline.Kollasel ja hallil kotil on sees doupinisiidist vooder, see muudab lihtsa kotikese luksuslikumaks ja on toredaks kontrastiks eelpistes tikitud triipudele ... millede tikkimise ajendiks olid meie omad triibuseelikud.


6 comments:

 1. Armas Heli, leidsin üles Su armsa blogi :) Mõnusat loomise jätku (ühes rõõmude ja valudega)!

  ReplyDelete
 2. Ah, vaat siis. Ja mina jäin jälle Sinu loodut vaatama pikaks ajaks! Sulle ka loomerõõmu!

  ReplyDelete
 3. Varem olivad randmekotted peenike naise lihtne esed... ja rahvarõivades oli samuti ilusad tikatud taskud. Need on nii sulnised :) Nüüd naised pidavad lugu inetud Vuittoni kottid :-D

  Andeks minu halb eesti keeli!

  ReplyDelete
 4. Tere hea Maahiska, aitäh, mina olen alles siin nii vähe aega olnud ja et olen nii huvitavate inimestega tuttavaks saanud, teie tegemisi imetlenud, see on mulle suur rõõm!

  Mulle ka väga meeldivad vanaaja naiste kotid, sinna sai panna sukavardad,lõnga, raha ja kirikusse minnes lauluraamatu. Või kui kott ehk tasku oli seeliku all, nii praktiline ja kaunis.

  ReplyDelete
 5. Mulle meeldib just rahvalik motiivid, Soomes on umbes Põhjamaal tehtud ilusad tekkid ja vaipad. Ise olen Kesk-Soomes elanud, siin pole nii palju käsitöö traditsioon.

  ReplyDelete
 6. Jaa, nii mullegi. Aga iseenda oskamatuse tõttu on kergem teha selliseid moodsaid asju, need nii palju lihtsamad.

  ReplyDelete